Honor nevydržel čekat. Svůj první ohebný smartphone ukázal ještě před premiérou

Honor Magic V

Už příští týden odhalí společnost Honor svůj první smartphone s ohebným displejem. Je až s podivem, že se výrobci podařilo udržet svůj chystaný top model v tajnosti, jeho první poodhalení provedl tento týden teprve sám Honor v oficiální upoutávce na tiskovou konferenci. Pro zvýšení mediální pozornosti navíc čínská firma pootevírá oponu ještě o něco více.

Honor Magic V na prvním tiskovém snímku

Honor nevydržel čekat do příštího týdne a svůj telefon ukázal v celé jeho kráse. Na rozdíl od bílé varianty s vertikálními pruhy pod skleněnými zády nyní ukázal oranžovou variantu, pravděpodobně se zády z veganské kůže. Potvrzuje se přítomnost trojitého fotoaparátu na zádech i celoplošného vnějšího displeje na opačném křídle.

honor magic v 5

Honor Magic V má být vlajkovým modelem poháněným čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, očekávat také můžeme 50Mpx fotoaparát, obrazovky s vysokou obnovovací frekvencí, podporu rychlého 66W nabíjení a přítomnost nejnovějšího Androidu 12.

Honor Magic V 1

Slavnostní odhalení Honoru Magic V se uskuteční příští pondělí 10. ledna.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku