Domů » Bleskovky » Honor na Smíchově pořádal setkání s fanoušky, oznámen byl nový model i slevy

Honor na Smíchově pořádal setkání s fanoušky, oznámen byl nový model i slevy

Značka mobilních telefonů Honor uspořádala svoje historicky první setkání s fanoušky u nás. Místem pro setkání příznivců této značky se stala Kavárna co hledá jméno na pražském Smíchově.

Přítomným fanouškům byl představen nový model 8A a několik dalších novinek, se kterými značka do České republiky přichází.

HONOR 8A

Nový Honor 8A nabízí 6.09″ HD+ FullView displej s kapkovitým výřezem, který zabírá 87 % přední strany telefonu. Model 8A je vybavený zadním 13Mpx fotoaparátem a 8Mpx selfie kamerkou. Fotoaparát údajně využívá umělou inteligenci a nabízí noční režim či automatické HDR.

Uživatelské prostředí je jako již tradičně EMUI ve verzi 9.0, běžící nad Androidem 9 Pie.

Honor 8A bude na trhu k dostání od března 2019, ale předobjednávky jsou možné už nyní. Výrobce k předobjednávce nabízí dárek v podobě fitness náramku Honor Band 4. Cena byla stanovena na 3 999 Kč.

Sleva na Honor 10 a Honor 10 Lite

Další novinkou představenou na setkání byl fakt, že značka v prosinci minulého roku dosáhla 10% podílu v počtu prodaných kusů chytrých telefonů na trhu v České republice.

V návaznosti na toto číslo byla oznámena slevová akce týkající se telefonů Honor 10 a Honor 10 Lite. „Po dobu deseti dnů, od 19. do 28. února 2019, bude na modely Honor 10 a Honor 10 Lite aplikovaná plošná sleva 10 %,“ uvedl marketingový ředitel pro ČR a SR Tomáš Veselý.

Partnerství se Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování

Zástupci značky na setkání také oznámili partnerství s nadcházejícím Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování 2019.

Ve Špindlerově mlýně budou moci přítomní fanoušci navštívit tzv. Honor zónu, nebo se zúčastnit soutěže o nejstylovějšího lyžaře. Vyhrát bude možné vstupenky na pohár, lyžování s Tomášem Krausem a setkání s čerstvou mistryní světa Evou Samkovou.

Speciální „Honor Guard outfit“ pro Fortnite

Předposlední novinkou zveřejněnou na akci je možnost získat speciální Honor outfit do populární hry Fortnite. Pokud vlastníte telefon Honor View20, můžete na webu fortnite.com/redeem zadat sériové číslo vašeho telefonu (najdete na krabičce) a na váš účet Epic Games bude tento oblek přidán.

Pro správnou funkčnost je třeba mít aktualizovanou hru a v nastavení aktivovat 60FPS režim.

Diskuzní fórum Honor Club

Poslední novinkou je pak příslib otevření diskuzního fóra Honor Club na webu HiHonor.cz, kde budou moci majitelé telefonů této značky komunikovat a vyměňovat si zkušenosti a informace.

Datum spuštění fóra bude zveřejněno v následujících dnech na stránce Honor na Facebooku.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).