Domů » Bleskovky » Honor na CES recykloval. Novinkou je limitovaná edice Honoru 7X

Honor na CES recykloval. Novinkou je limitovaná edice Honoru 7X

Z výrobců mobilních telefonů měla na veletrhu CES první tiskovou konferenci značka Honor patřící čínskému gigantovi Huawei. V Las Vegas jsme ale žádnou novinku neviděli, Honor zde prezentoval již několikrát představené telefony View10 a Honor 7X, s nimiž se chce výrobce prosadit i na americkém trhu. Jedinou „inovací“ se tak stal Honor 7X v nové limitované edici.

Honor 7X byl původně představen v černé, modré a zlaté barvě, novinkou je exkluzivní červená varianta, který bude vyrobena pouze v nákladu 20 tisíc kusů. Tento model má být dostupný nejpozději v únoru, aby jej bylo možné koupit před sv. Valentýnem, prvních 100 zájemců v každém regionu k němu dostane dárek v podobě sluchátek Monster AM15 ve stejné červené barvě.

Honor také na CES uvedl termín globální dostupnosti vlajkového modelu View10. Ten má být dostupný počínaje dnešním dnem ve Spojených státech, Indii a na největších evropských trzích (Spojené království, Francie, Německo, Itálie a Španělsko). Kdy a zda bude dostupný v ČR, zatím nevíme.

Honor View 10 oficiálně: to nejlepší od Honoru pro globální trh

Honor 7X oficiálně: skvěle vybavená střední třída za rozumné peníze

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).