Domů » Bleskovky » Honor 9 a 8 Pro dostávají EMIU 8.0, brzy se dočkají modely 8 a 7X

Honor 9 a 8 Pro dostávají EMIU 8.0, brzy se dočkají modely 8 a 7X

Francouzské zastoupení Honoru zveřejnilo na svém Twitteru harmonogram plánovaných aktualizací telefonů na novější verzi prostředí EMIU s číslem 8.0. Update by v těchto dnech měl přistávat na úřadující vlajkové lodi Honor 9 a loňském modelu Honor 8 Pro, v druhém čtvrtletí se dočkají modely 8 a 7X.

Přestože u nových smartphonů prostředí EMUI 8.0 znamená také Android 8.0 Oreo, u straších zařízení tomu tak být nemusí – minimálně u Honoru 8 víme, že kvůli hardwarové a softwarové kompatibilitě Oreo nedostane a aktualizace na EMIU 8.0 u něj bude svázaná se stávající verzí Androidu 7.1 Nougat. Update bude vypouštět ve vlnách, jeho příchod bude záviset na původu telefonu a způsobu distribuce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).