Domů » Články » Soutěžte o Honor 8X, telefon, který nezná limity

Soutěžte o Honor 8X, telefon, který nezná limity

Je blýskavý, výkonný, téměř bez rámečků a využívá umělou inteligenci. Honor 8X je telefon bez limitů a vy o něj teď můžete soutěžit.

Displej bez limitů

Honor 8X (recenze) má elegantní, zaoblené tělo se skleněnými zády. Na první pohled zaujme také stylovým matným pruhem na boku zadní strany, která jinak září odlesky.

Telefon se chlubí 6,5″ displejem s volitelným vykrojením a rozlišením 2340 x 1080 px.Velký displej se však vešel do těla o rozměrech 160,4 x 76,6 x 7,8 mm. Telefon tak působí mnohem kompaktnějším dojmem, než by úhlopříčka displeje mohla napovídat. Moderní vykousnutí ještě více rozšiřuje plochu displeje, ale je možné ho softwarově zrušit a využít klasickou plnou lištu.

Výkon bez limitů

Honor 8X je poháněn výkonným osmijádrovým procesorem Kirin 710, kterému sekunduje 4GB RAMInterní paměť telefonu přichází ve dvou variantách, a to 64 GB a 128 GB. Paměť lze rozšířit o 256GB microSD.

Baterie s kapacitou 3750 mAh zajistí opravdu dlouhou výdrž telefonu. Při sledování videí vydrží telefon nabitý více než 15 hodin.

Focení bez limitů

Na zadní straně telefonu nechybí duální fotoaparát s využitím technologie AI. Jedná se o kombinaci 20 2 MPx. Díky umělé inteligenci dokáže algoritmus propojit focené objekty s optimálním nastavením fotoaparátu podle aktuálního kontextu konkrétního snímku. Ve stejné chvíli tak rozezná a zvýrazní různé části toho, co snímáte. Také přední 16MPx fotoaparát využívá umělou inteligenci, a to především k detekci pohybu a inteligentnímu rozpoznávání snímků.

Při delších expozicích využívá Honor 8X umělou inteligenci pro eliminaci třesu rukou. Optická stabilizace tak dosahuje lepších výsledků.

Jednoduše telefon bez limitů

Ke všemu tomu vybavení přidává Honor ještě spolehlivou čtečku otisků prstů umístěnou na zadní straně telefonu nebo bezpečné odemknutí pomocí rozpoznání obličeje. Umělá inteligence umožňuje bezchybné odemknutí i při zhoršených světelných podmínkách.

Smartphone běží na Androidu 8.1 Oreo s nadstavbou uživatelského rozhraní EMUI 8.2. Samozřejmostí je plná podpora LTE ve všech lokálních pásmech. Telefon ovládá systém dual SIM nebo technologii NFC.

Honor 8X je k dostání ve třech barevných provedeních. Elegantní černou a sytě modrou barvu doplní tentokrát i výrazná červená, a to s cenovkou 6 990 Kč za 64GB variantu a 7 990 Kč za 128GB variantu. Jeden z těchto krasavců může být i váš. Soutěžte s námi a vyhrajte našlapaný Honor 8X!

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 19. listopadu 2018, 15:00 a končí po dosažení 888. správných odpovědí, nejpozději však 26. listopadu 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Honor 8X (64GB verze) získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 888. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude zveřejněno v samostatném článku na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. O své osobní údaje se při zapojení do této soutěže bát nemusíte – GDPR a ochranu osobních údajů nebereme na lehkou váhu. Jméno, příjmení a e-mailová adresa budou shromažďovány pouze po dobu konání soutěže za účelem kontaktování výherců. Po skončení soutěže budou veškerá data získaná během této soutěže odstraněna. Údaje nebudou použity k žádným marketingovým účelům.

8. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 888. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 889).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž byla ukončena. Výhercem se stal Lukáš Jurečka.

Redakce