Domů » Bleskovky » Honor 60 na prvním snímku, výrazný designový prvek zůstal zachován

Honor 60 na prvním snímku, výrazný designový prvek zůstal zachován

Nástupce povedeného modelu střední třídy Honoru 50 o sobě znovu dává vědět. Zatímco včera Honor v krátkém videu odhalil datum představení nové řady s číslem 60, dnes rovnou na sociální síti Weibo ukázal podobu novinky. Pokud jste příznivci současného designového jazyka, budete jistě potěšeni.

honor 60 commercial 1
Honor 60 zachová designové principy svého předchůdce

Potvrdila se totiž včerejší spekulace, že Honor 60 naváže na svého předchůdce, především pokud jde o fotoaparát a jeho dva kruhy lemující čočky. Na snímku se Honor 60 objevil v gradientu modré a bílé, přičemž nechybí ani třpytivá úprava, která cílí především na dámy.

honor 60 commercial
Kompletní podoba plakátu lákajícího na odhalení Honoru 60

Představení Honoru 60 se dočkáme už příští týden, konkrétně 1. prosince. Ačkoli prozatím nemáme informace o ceně či dostupnosti, je poměrně pravděpodobné, že nová řada zamíří také na český trh.

Dominik Vlasák

6 komentářů

  1. Já si teda pořídil Honor 50, který si fakt povedl. Nedovedu si představit, co nám Honor ještě naservíruje s novou řadou.

  2. Šimon Kříž

    Nedávno mi domů dorazil objednaný Honor 50 a zatím jsem velmi spokojený! Cenou neurazí a naopak funkcemi velmi potěší! Určitě bych vyzdvihl velmi kvalitní zpracování těla mobilu, určitě také baterii a špičkový fotoaparát. Myslím si, že jako vánoční dárek úplný ideál :)

  3. Moc hezká barva telefonu. Myslel jsem, že je to nějaká nová edice Honoru 50. Škoda. Ten bych v této barvě klidně bral, je to totiž perfektní telefon. Krásné fotky, videa, dlouhá výdrž baterky, velká paměť. Super.

  4. Barva pěkná, to se musí nechat. Ocenila bych u H50, kterou mám pár týdnů a jsem s ním moc spokojená.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).