Domů » Bleskovky » Takhle vypadá Honor 20 Pro: záda zdobí čtyři fotoaparáty

Takhle vypadá Honor 20 Pro: záda zdobí čtyři fotoaparáty

K oficiálnímu představení Honoru 20 Pro dojde až 21. května. Do té doby si budeme muset vystačit s všemožnými úniky informací. Nyní začal po internetu kolovat první obrázek nejvybavenějšího smartphonu z chystané modelové řady, tedy Honoru 20 s přídomkem Pro. Při pohledu na Huawei P30 Pro je jasné, který model byl pro Honor 20 Pro předlohou.

Na obrázku si můžeme jasně prohlédnout hned čtveřici zadních fotoaparátů. První čočka představuje pětinásobný teleobjektiv, na zbylé tři pak připadá jedna širokoúhlá, jedna standardní a jedna 3D ToF (Time of flight) pro kvalitnější hloubku snímků. Hlavní kamera podle spekulací nabídne IMX600 senzor od Sony. Těšíte se na představení nového Honoru?

Oficiálního představení Honoru 20 Pro se dočkáme 21. května na tiskové konferenci v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. Parada. Vyzera to pekne a cenovo by to mohlo byt rozumne :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).