TOPlist

Hogwarts Legacy okouzlilo i filmaře. HBO podle něj údajně chce natočit seriál

Hogwarts Legacy, snímek ze hry
  • Videohra Hogwarts Legacy slaví velký prodejní úspěch, za dva týdny se prodalo 12 milionů kopií
  • Úspěch zaujal i filmaře, kteří již údajně začali pracovat na seriálové adaptaci pro HBO Max

Vývojáři akčního RPG Hogwarts Legacy si mohou gratulovat. Dlouho očekávaný titul ze světa Harryho Pottera uspěl nejen v recenzích, ale především u hráčů a fanoušků, kteří vzali herní obchody útokem. Podle aktuálních informací má hra po dvou týdnech od vydání na kontě neuvěřitelných 12 milionů prodaných kopií. Na nebývalý úspěch by mohl v budoucnu navázat i televizní seriál, který údajně v těchto dnech vzniká v kancelářích HBO Max.

Informaci přinesl s odvoláním na své zdroje magazín Giant Freakin Robot, který v minulosti s předstihem informoval například o vzniku hraného snímku podle animáku Jak vycvičit draka či o možném návratu herce Patricka Stewarta do role Profesora X v očekávaném filmu Deadpool 3.Tetris apple tv plusNepřehlédněte

Film Tetris divákům odhalí, jak se ze sovětské klasiky stal globální fenomén

Po loňském výrazném neúspěchu třetího dílu Fantastických zvířat s podtitulem Brumbálova tajemství se spekulovalo, že filmová společnost Warner Bros. Discovery celou sérii raději zařízne a zanevře i na značku jako takovou. Obrovský úspěch Hogwarts Legacy však možná přiměl vedení společnosti k přehodnocení situace. Zda se skutečně začne natáčet, ale v tuto chvíli není jasné – seriál se totiž má nacházet teprve v počáteční fázi příprav.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku