Domů » Články » Hodinky Samsung Gear Sport – pro sportovce i elegány

Hodinky Samsung Gear Sport – pro sportovce i elegány

Elegance, styl, univerzálnost – to jsou hlavní prvky vystihující nové chytré hodinky od jihokorejské společnosti Samsung. Nadělte je pod stromeček a obdarovaný v nich získá neocenitelnou součást svého každodenního života.

Chytré hodinky Samsung Gear Sport se stanou pomocníkem při celé řadě činností – při fitness, přes sledování výživového režimu a monitorování spánku, až po motivační koučování nebo provázení životním stylem. Samsung se při vývoji těchto hodinek spojil s předními technologickými firmami z oblasti sportu, z čehož vznikla řada vynikajících funkcí a vlastností. Ty umožňují využívat hodinky při jakémkoliv sportu včetně těch vodních. Hodinky Gear Sport jsou voděodolné až do tlaku 5 atm (to odpovídá hloubce přibližně 50 metrů) a navíc obsahují aplikaci Speedo On pro sledování počtu uplavaných bazénů, čas na jeden bazén, typ temp atd.

Minimalistický ciferník hodinek je vybavený 1,2palcovým Super AMOLED displejem a zdokonaleným uživatelským rozhraním, které umožňuje snadněji sledovat potřebné informace během pohybu. Na hodinkách si jejich majitel může nastavit i svůj vlastní motivační plán s cíli a upozorněními podle vlastního výběru.

Samozřejmostí je konektivita hodinek v rámci celého ekosystému Samsung, hodinky se tak dají použít jako dálkové ovládání, ať už prezentací nebo brýlí na virtuální realitu Samsung Gear VR. V nabídce jsou dvě barevné varianty – modrá a černá, hodinky pak koupíte za doporučenou maloobchodní cenu 8 990 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.