Domů » Bleskovky » Hodinky Huawei Watch GT 2 dostávají nový update. Potěší zejména fotografy

Hodinky Huawei Watch GT 2 dostávají nový update. Potěší zejména fotografy

Před pár dny vydal Huawei pro chytré hodinky Huawei Watch GT 2e aktualizaci přinášející mimo jiné funkci dálkového ovládání fotoaparátu, která uživatelům umožňuje pořizovat obrázky z fotoaparátu jejich Huawei telefonu přímo pomocí tlačítka spouště na hodinkách, a nyní začal vydávat nový update s touto funkcí i pro „standardní“ Huawei Watch GT2. Update také zlepšuje systémovou stabilitu a opravuje některé problémy.

Huawei Watch GT 2 9

V neposlední řadě aktualizace přináší více fitness funkcí a nové ciferníky. Ke všem uživatelům – tedy i českým – by měla dorazit během několika příštích dnů.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

12 komentářů

 1. ,,Drobný problém,, je ten že k ovládání fotoaparátu je nutná nástavba od Huawei,tedy jenom jejich telefony…

  • A jenom nový a ne Honor

  • Tak ono je to ještě více zamotané…V jedné aktualizaci byla ,,chyba,, která umožnila na GT2 a HW2 přes ovládání přehrávače v hodinkách ovládat fotoaparát.Huawei neváhala a tuto možnost ,,opravila,,.A teď přichází s tím samým jenom to nefunguje na drtivé většině telefonů a co je vůbec tragicko-komické ani na Honoru…
   Jestli myslí že tímto motivuje lidi aby kupovali jejich telefony:)…Mnohem pravděpodobnější je že příště lidé koupí hodinky jiné…

  • A ještě musíš mít Android 10.1. Takže to bude mít tak 10% uživatelů. Sami si přidaly další hřebík do rakve.

  • Nikoliv Android 10.1 ale EMUI 10.1

  • Pardon spletl jsem se 😳

  • Kdybys musel mit Android 10.1, to by melo presne 0% uzivatelu. Vis ze nic takove neexistuje?

  • Pardon Emui 10.1(drobny omyl).

 2. Kdyby raději udělali tak základní věc, jako je jednoduchá správa vlastních ciferníku, aby si člověk kvůli tomu nemusel složitě instalovat čínskou betu.

  • To se asi nestane,protože v novější betě Zdraví pod čínským regionem je nabídka ciferniku za prachy…

 3. A hlavně by mohli už zajistit provázání s nějakým serverem jako strava nebo endomondo.

 4. Pro Honor bude taky, mam hodinky Honor MagicWatch 2 a telefon Honor 20Pro a aktualizaci do hodinek jsem dostal take, bohuzel telefon zatim nedostal Magic 3.1[EMUI 10.1] ten je zatim jen ve verejne beta verzi, kterou jsem neinstaloval, takze remote photo zatim nefunkcni, ale to je jen otazka casu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).