Domů » Bleskovky » Hodinky Galaxy Gear budou do konce roku podporovat Galaxy S4, Galaxy S III a Galaxy Note II

Hodinky Galaxy Gear budou do konce roku podporovat Galaxy S4, Galaxy S III a Galaxy Note II

První chytré hodinky o Samsungu, Galaxy Gear, mají řadu nedostatků. Baterie vydrží sotva jeden den, uživatelské rozhraní trpí záseky, ale největší limitací je kompatibilita. V současnosti fungují pouze s jedním zařízením, kterým je Galaxy Note 3 (videorecenze). Pokud ho nevlastníte, máte z Galaxy Gear jen předražené digitální hodinky. To se samozřejmě změní a Samsung o tom oficiálně promluvil pro server Korea Tmes.

 

První na řadě bude nejpopulárnější model výrobce, letošní vlajková loď Galaxy S4; ten by měl dostat podporu již v průběhu října. Následovat bude loňský modely na vrcholu nabídky korejského giganta, Galaxy S3 a Galaxy Note II. Jejich majitelé budou muset počkat do prosince. Vzhledem k tomu, že podle spekulací má druhá generace chytrých hodinek vyjít již na počátku příštího roku, bude nejspíše lepší počkat. I jeden z představitelů Samsungu prohlásil pro noviny Korea Times, že současný model Galaxy Gear postrádá „něco speciálního“.

David Podzimek

9 komentářů

 1. JaroB (neregistrovaný)

  FUUU tak to je rýchlosť :D

 2. Tak to je odporný. To jsem ani nepostřehl, že fungují jen s Note 3 :D

  A kde je ta skvělá variabilita Androidu? Co je za problém udělat tu aplikaci i pro jiné Androidí zařízení? BT snad mají všechny, ne? :D

  Tohle se Samsungu opravdu nepovedlo…

  • Fore (neregistrovaný)

   Protože Samsung nechtěl, kdyby chtěl, tak by to asi šlo i na jiný droidy :)

  • Ad pro Android „skvělé“ téma BT 4.0….

  • Uni: Co to zase skúšaš? Čo to má spoločné s BT 4.0?:D

  • MCEZA: Viem , že by si chcel kopnuť do variability androidu(ktorá je niekolko nasobne vacsia než u WP) ale to s nou nesúvisí. Je to len hlúpe obmedzenie od Samsungu, ktorí si myslel, že touto exkluzivitou pomôže predajú svojich výrobkov. Ale ako sa nedávno vyjadrili, tak to povolia aj pre iné smartphony. Asis si uvedomili že tie hodinky nik kupovať nebude a je to potrebné aby to málo aspoň také biedne predaje ako všetky podobné smartwatch hodinky(s niekoľkodennou výdržou).

 3. Fore (neregistrovaný)

  Takže Note II a S III dostane 4.3 velmi brzy, to by se hodilo doplnit.

 4. Hodinky mají šanci pokud je budou k vybraným zařízením dávat takříkajíc zdarma – nakonec NOTE III za 19 kulí – darmo mluvit. Samostatně prodejný ty hodinky za 6-7 tis. dle mě nejsou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).