Domů » Bleskovky » Hodí se tahle televize do vašeho obýváku? Nová AR aplikace od Sony vám dá odpověď

Hodí se tahle televize do vašeho obýváku? Nová AR aplikace od Sony vám dá odpověď

Sony vydalo aplikaci, která řeší jednu z nejčastějších nepříjemností při nákupu televizoru – jestli televize bude pasovat na místo, které si pro ni představujeme. Díky využití rozšířené reality aplikace s názvem Envision TV AR umožňuje uživateli vidět, jak bude televizor značky na zamýšleném místě vypadat.

Sony Envision TV AR app

Použití aplikace, která má zcela jistě také podpořit prodej televizí Sony, je jednoduché – stačí si jen vybrat televizor a jeho úhlopříčku a namířit fotoaparát telefonu tam, kde chce uživatel zařízení vidět. Aplikace v tuto chvíli není dostupná všude a k jejímu spuštění je třeba mít alespoň iPhone 6s pro iOS verzi nebo androidový telefon podporující službu ARCore a běžící na verzi Androidu Oreo či novější.

Envision TV AR
Envision TV AR
Cena: To be announced
Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments