Domů » Bleskovky » HMD dnes představí spoustu nových Nokií. Nalaďte si s námi tiskovou konferenci

HMD dnes představí spoustu nových Nokií. Nalaďte si s námi tiskovou konferenci

Dnes v 16:00 pořádá svoji tiskovou konferenci společnost HMD Global. Očekáváme, že na ní představí vlajkový model Nokia 9 PureView s revolučním pětičočkovým fotoaparátem na zádech, ten pak ještě doprovodí několik levnějších modelů zařazených do programu Android One a Android GO. HMD bude svoji tiskovou konferenci streamovat živě, pokud se chcete stát přímým účastníkem, můžete si akci naladit na následujícím odkazu.

Nokia phones announcements live from #MWC19 - #GetSmart

O všech představených novinkách vás pochopitelně budeme informovat v samostatných článcích na SMARTmania.cz a po skončení tiskové konference se vám pokusíme zprostředkovat první dojmy z nově představených modelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).