Domů » Bleskovky » Hledají se nejlepší mobilní české a slovenské aplikace

Hledají se nejlepší mobilní české a slovenské aplikace

Odstartoval další ročník oblíbené ankety Mobilní aplikace roku. Pomozte i vy najít ty nejlepší aplikace pro mobilní telefony z produkce českých a slovenských vývojářů. Dejte o nich vědět a nominujte je.

approku2017

Sedmý ročník ankety Mobilní aplikace roku odstartoval. Pokud jste za poslední rok narazili na zajímavou, užitečnou, ale i zábavnou mobilní aplikaci z dílen českých či slovenských vývojářů, nominujte ji v anketě Mobilní aplikace roku. Čas máte až do 29. března. Stačí vyplnit krátký online formulář, který najdete na webu ankety Mobilní aplikace roku 2017. Své projekty mohou samozřejmě nominovat i samotní vývojáři, provozovatelé, či jejich výrobci.

Mobilní aplikace můžete letos nominovat v následujících devíti kategoriích:

  • Aplikace pro lepší svět
  • E-commerce aplikace
  • Klientský servis
  • Média
  • Hry
  • Životní styl
  • Novinka roku
  • Počin roku
  • Marketingová inspirace

Čím více nominačních hlasů aplikace dostane, tím větší šance je, že se dostane do následující fáze hlasování, které proběhne v období od 18. dubna do 22. května. Veřejnost rozhodne o finálním pořadí v prvních sedmi kategorií a o absolutním vítězi ankety.

Aplikace, která získá absolutně nevyšší počet hlasů, se stane Mobilní aplikací roku 2017. Své ceny bude letos udělovat i odborná porota. Ta udělí cenu v kategorii Marketingová inspirace a cenu za Počin roku. Navíc se rozdají další dvě speciální ocenění, a to Zvláštní cenu Dobrého webu a Zvláštní cenu Nejpřístupnější aplikace.

Výsledky pak budou vyhlášeny 14. června na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné aplikace získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 000 Kč.

Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Partnerem je Dobrý web. Mediálními partnery jsou Dotekománie.cz, Letemsvětemapplem.eu, Lupa.cz, mobilenet.cz, Root.cz a SMARTmania.cz. Akce je uskutečněna v produkci společnosti Internet Info a pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).