Hledač levných letenek SkyPicker.com představuje vlastní aplikaci pro iOS

Vyhledávač levných letenek u nízkonákladových leteckých společností SkyPicker.com představil novou iOS aplikaci určenou pro všechny, kdo si chtějí najít a bezpečně zarezervovat levné letenky přímo z iPhonu. Aplikace nabízí lety všech nízkonákladových aerolinek, které létají z České republiky a okolních států včetně společností Ryanair, Wizz Air či easyJet.

  

V aplikaci není nutné zadávat pouze jedno konkrétní datum, cestovatelé si mohou vybrat delší časové úseky (rozmezí dat či měsíc, dokonce je možné zadat možnost kdykoli). Podobně umí aplikace hledat i ve větších geografických oblastech a nově nabízí také možnost hledání v okruhu (radius).

 

Aplikace vyhledává nejen lety nízkonákladových aerolinek, ale také jejich kombinace a přehled navazujících spojení. SkyPicker navíc garantuje svým zákazníkům, že pokud nestihnou navazující spoj z důvodu zpoždění předchozího, na vlastní náklady je dopraví na cílové místo. V případě, že má letadlo zpoždění delší než 3 hodiny, bezplatně se postará o vyřízení žádosti o kompenzaci.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Aplikace SkyPicker je delší dobu dostupná i pro platformu Android. Majitelé telefonů se systémem Windows Phone mají prozatím smůlu; jak nám bylo sděleno, v tuto chvíli se vývojáři budou zaměřovat především na vylepšování Android a iOS verze a aplikace pro mobilní Windows se aktuálně neplánuje.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. SVagr (neregistrovaný)

    já jsem zrovna přešel z androidu na iphone a tuhle appku jsem používal, tak ji jdu nahodit do jablka :)

  2. Já (neregistrovaný)

    SkyPicker.com … teda jak jsem si to přečetl hned se mi to zkřížilo s televizí Sky. Neměli by podat žalobu a služba by se měla přejmenovat? :-D Nebo tohle televizi nevadí tak jako SkyDrive.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *