Cena:

Herní počítač snů pro fanoušky Tesly? Takto vypadá „nejrychlejší“ mašina současnosti

tesla front side open hood view

Už jste někdy přemýšleli, jak by vypadalo spojení výkonného herního počítače a dětské repliky Modelu S od Tesly? Že ne? V tom případě nejste sami. Avšak navzdory všem předpokladům takový produkt skutečně existuje, a dokonce si jej můžete po omezený čas zakoupit. Zařízení s výmluvným názvem Ludicrous PC láká parádními specifikacemi a designem inspirovaným Teslou technologického YouTubera Marquese Brownleeho.

tesla front hood 2

Za výrobou netradičního zařízení stojí společnost Origin PC, která se dlouhodobě zabývá zakázkovou výrobou počítačových sestav. Konvenční počítačovou skříň zde nahrazuje povedená replika Modelu S od Tesly z produkce společnosti Radio Flyer (která jeho podobu konzultovala se zaměstnanci Tesly). Jedná se o pojízdné autíčko, v němž se mohou projíždět malé děti například po příjezdové cestě k rodinnému domku.

World's "FASTEST" Gaming PC!

Herní mašina každým coulem

Do útrob předního kufru se inženýrům ze společnosti Origin PC podařilo vměstnat pořádně nadupaný herní počítač s vodním chlazením. Na komponentech se v žádném případě nešetřilo, díky čemuž se budoucí majitelé mohou těšit například na 12jádrový procesor Ryzen 9 3900X od AMD či na jednu z nejvýkonnějších grafických karet současnosti NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti. Nechybí ani 32 GB RAM do společnosti CORSAIR (v RGB provedení), či SSD s kapacitou 2 TB.

Správná herní mašina se pochopitelně neobejde bez RGB osvětlení a Ludicrous PC není výjimkou. Pod podvozkem se tak nacházejí RGB pásky, které podle výrobce skvěle dokreslují celkový vzhled počítače a poskytují nadstandardní úroveň uživatelského nastavení.

Pro děti i rodiče

Ačkoliv nám není zcela jasné, pro jakou cílovou skupinu je Ludicrous PC určený, své zájemce si jistě najde. Odpoledne se bude ve vozítku s maximální rychlostí necelých 10 km/h prohánět ratolest, zatímco večer ke stroji usedne tatínek. V takovém případě doporučujeme na dítko tu a tam dohlédnout, aby v plné rychlosti nevráželo třeba do garážových vrat.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.