Domů » Bleskovky » Herní pecky Monument Valley 2 i Lara Croft Go jsou dočasně zdarma

Herní pecky Monument Valley 2 i Lara Croft Go jsou dočasně zdarma

Pokud přemýšlíte, jak během karantény zahnat dlouhou chvíli, máme pro vás zajímavý tip. Právě teď si totiž můžete stáhnout dvojici populárních mobilních her zcela zdarma.

hry zdarma
Autor fotografie: SMARTmania.cz

Prvním titulem, který by jistě neměl uniknout vaší pozornosti, je pokračování logické hříčky s malebným grafickým zpracováním Monument Valley 2. Mozkové závity zapojíte také v případě druhé bezplatně nabízené hry, kterou je Lara Croft Go. Obě nabídky platí pro majitele operačních systémů iOS i Android.

monument valley
Zdroj obrázku: Ustwo

Monument Valley 2

První díl Monument Valley se stal velkým mobilním hitem mezi kritiky i v hráčské komunitě. Druhý díl, který nyní tvůrci ze studia Ustwo zpřístupnili po omezenou dobu zdarma, přitom neztratil nic z jedinečného šarmu originálu. I tentokrát mají hráči za úkol navigovat malou postavičku sérií zapeklitých úrovní, v nichž vynikají hrátky s perspektivou a unikátní vizuální ztvárnění.

Monument Valley 2
Monument Valley 2
Autor: ustwo games
Cena: 149,99 Kč
‎Monument Valley 2
‎Monument Valley 2
Autor: ustwo games
Cena: 129,00 Kč

Lara Croft Go

Lara Croft Go sice vyšla už v roce 2015, avšak díky povedenému vizuálnímu zpracování a minimalistickému hudebnímu doprovodu je dodnes jednou z nejlepších logických her na chytrých telefonech. V roli slavné archeoložky budete prozkoumávat polorozpadlé ruiny a tajemné chrámy, kde na vás čekají smrtící hádanky, nad nimiž si budete nejednou pořádně lámat hlavu.

Lara Croft GO
Lara Croft GO
Cena: 179,99 Kč
‎Lara Croft GO
‎Lara Croft GO
Autor: SQUARE ENIX
Cena: 129,00 Kč+

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments