Domů » Bleskovky » Harry Potter: Hogwarts Mystery láká novým trailerem a možností předregistrace

Harry Potter: Hogwarts Mystery láká novým trailerem a možností předregistrace

Mezi jednu z nejočekávanějších mobilních her letošního roku se jistě řadí Harry Potter: Hogwarts Mystery. Však kdo by se také nechtěl stát studentem na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Vývojáři ze studia Jam City nyní podpořili očekávání fanoušků novým trailerem přímo ze hry, na kterém můžeme vidět rozřazovací ceremoniál nebo ukázky z hodin.

Nepřehlédněte – recenze Harry Potter Wizards Unite: vítejte ve světě čar a kouzel


Hogwarts Mystery nemá být obyčejnou klikací adventurou, která těží ze známého jména a světa. Na časové ose se příběh odehrává před knížkami a slibuje hratelnost orientující se na příběh vámi vytvořeného studenta. S ním zažijete pátrání po historii jeho rodiny, navazování přátelství či každodenní povinnosti studenta magie.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Do hry se v současnosti můžete dostat na základě předregistrace na stránkách vývojářů, neboť hra prozatím nevyšla. Harry Potter: Hogwarts Mystery jistě uspokojí každého fanouška univerza Harryho Pottera a u nás v redakci se už nemůžeme dočkat vydání plné verze hry.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. Ali (neregistrovaný)

    Dobrý den je známý termín hry na IOS

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *