Hardwarové dělo LG D1L: Kladivo na Samsung Galaxy S III?

Samsung Galaxy S III je bezesporu jedním z nejočekávanějších smartphonů letošního roku. To si samozřejmě uvědomují i ostatní výrobci mobilní elektroniky a už nyní chystají nové modely, které mu budou schopné konkurovat. Jedním z nich je i korejský výrobce LG, který dle zákulisních informací pracuje na vývoji své nové vlajkové lodi, která by se měla stát přímým konkurentem modelu Galaxy S III. V kuloárech se o něm hovoří pod kódovým označením LG D1L. Informací o této žhavé novince je zatím opravdu poskromnu.

Údajně se dočkáme 4,7“ displeje s rozlišením 720 x 1280 pixelů a dvoujádrového čipsetu Snapdragon S4 s taktem 1,5 GHz. Pokud bude chtít společnost LG se svou žhavou novinkou opravdu uspět, tak by svůj nový model měla vybavit i nejnovější verzí operačního systému Android 4.0. Oficiálního představení se s nejvyšší pravděpodobností dočkáme již příští měsíc. V redakci jsme velice zvědaví, zda korejský gigant konečně přijde se smartphonem, který obstojí ve tvrdé konkurenci. 

Zdroj: Ddaily

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku