Domů » Články » Happy Friday na Smarty: slevy na Apple produkty až 8 000 Kč

Happy Friday na Smarty: slevy na Apple produkty až 8 000 Kč

Značka Apple právem vyvolává ve světě dojem kvality a prestiže. Produkty jsou dokonale vyladěné, kombinují jednoduchost s funkčností a v neposlední řadě neztrácejí svou hodnotu. Ať už jste uživatelem iPhonu, používáte na svou práci MacBook, cestou do školy se neobejdete bez hudby ve svých AirPods nebo hrajete hry na iPadu, vybrané Apple zařízení je vaším pomocníkem, společníkem, ale především nejlepším kamarádem.

Happy Friday na Smarty vám nabízí skvělé slevy na jablečné produkty
Happy Friday na Smarty vám nabízí skvělé slevy na jablečné produkty

A protože ve Smarty myslíme na své zákazníky, rozhodli jsme se pouze dnes pověsit na vybrané produkty speciální cenovky. Pokud si dnes u nás koupíte jedno z pěti vybraných zařízení Apple, odnesete si jej s parádní slevou.

A co jsme si pro vás připravili? Hudební fajnšmekry jistě potěší sleva 1 000 Kč na AirPods v elegantní bílé barvě či 1 500 Kč na proslulá Beats X, u kterých můžete vybírat z celé škály barevných provedení. Nové AirPods si odnesete za 3 990 Kč, Beatsy vám budou dělat radost jen za 2 690 Kč.

Sportovcům nabídneme lákavou slevu 1 000 Kč na Apple Watch Nike+. Přijímat notifikace, sledovat své sportovní výkony a měřit svůj tep můžete jen za 8 790 Kč.

Při práci určitě oceníte výkonný MacBook Pro 256 GB,  který pořídíte za skvělých 37 990 Kč. Za notebook ve vesmírně šedé nebo stříbrné variantě tak zaplatíte o celých 8 000 méně.

Skvělý iPhone SE může být váš už za 7 590 Kč
Skvělý iPhone SE může být váš už za 7 590 Kč

Pokud se zrovna poohlížíte po novém telefonu, nadšení budete z akční ceny 7 590 Kč za iPhone SE s interní pamětí 32 GB. Smartphone si můžete pořídit ve stříbrné, vesmírně šedé, růžové nebo zlaté variantě a při jeho nákupu ušetříte 2 900 Kč. Náročnější uživatele potěší sleva 1 500 Kč na iPhone 7 32 GB, který pouze dnes pořídíte za 14 990,-.

Příjemnou slevu jsme přichystali i na iPad 2017 32 GB ve všech barvách. Ten pouze dnes pořídíte se slevou 700 Kč, tedy za akčních 7 790 Kč.

Nepromeškejte neopakovatelnou příležitost a zpříjemněte si s námi páteční den! Uvidíte, že vám vaše jablíčko bude dělat jen samou radost! Vaše Smarty.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.