Gucci nabízí stylové pouzdro pro AirPods Max. Stojí stejně jako iPhone 13

Gucci Case 1

Když přišla na trh bezdrátová sluchátka AirPods Max, největší pozornost vzbudilo jejich ochranné pouzdro, které mnohým lidem připomínalo podprsenku či kabelku. Pokud hledáte alternativní a zároveň stylovou ochranu právě pro tato sluchátka, můžete využít služeb známé módní značky Gucci.

gucci airpods max case
Ochranné pouzdro pro AirPods Max Gucci Ophidia

Italská oděvní společnost vytvořila speciální ochranné pouzdro pro sluchátka AirPods Max s názvem Ophidia. Podle Gucci design pouzdra „spojuje staré a nové skrze retro prvky a hraje si s kontrastem minulosti a současnosti“. Uvnitř pouzdra je vytištěno latinské slovo hodiernum, což znamená současný.

Ochranné pouzdro Gucci Ophidia je vyrobeno z materiálů šetrných k přírodě, je vybaveno ramenním popruhem, detaily vyrobenými z hnědé kůže a zapínacím knoflíkem, které drží sluchátka na jejich místě. Stejně jako jiná ochranná pouzdra pro AirPods Max i to od Gucci chrání pouze náušníky a nikoli hlavový most.

Ochranné pouzdro pro AirPods Max od Gucci stojí jako iPhone

Za styl a kvalitu si nicméně Gucci nechá pořádně zaplatit – stylové pouzdro vás přijde na 920 dolarů (cca 19 700 Kč bez DPH), což je cena, která se blíží například nejnovějšímu iPhonu 13. Pakliže jste ale fanoušky italské módní značky, cena pro vás patrně nebude velká překážka.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku