GTA: San Andreas pro Windows Phone 8 má stále status „Coming soon“

GTA: San Andreas už je dostupné pro Android a iOS, nicméně na vydání verze pro Windows Phone se stále čeká, přitom původně bylo avizováno, že se vydání dočkáme souběžně na všechny tři platformy. Jako první hra vyšla pro iOS (12. prosince), o několik dnů později (20. prosince) dorazila na Android, nicméně pro mobilní Windows zatím stále nic.

Samotní vývojáři z Rockstar Games se k vydání verze pro Windows Phone 8 stručně vyjádřili v komentáři pod vlastním článkem s tím, že hra „vyjde brzy“. Žádné konkrétní datum ale zveřejněno nebylo. Je klidně možné, že hra vyjde zítra nebo v dalších dnech, ale stejně tak se můžeme dočkat až v průběhu ledna příštího roku. Situaci budeme i nadále sledovat a jakmile bude tahle herní pecka dostupná, dozvíte se o tom.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. mceza (neregistrovaný)

  Ať už dolaďují něco kluci z Rockstaru nebo to testují hoši z MS, tak je zcela jasné, že přes Vánoce skoro nikdo nedělá. Prostě se to protáhne až na začátek nového roku…

 2. Cleric (neregistrovaný)

  Pokud to dopadne stejně tak jako u Androidu tak se máte na co těšit :D

 3. IceLuke (neregistrovaný)

  Kéž by to zdržení bylo kvůli optimalizaci pro 512MB operační paměti, ale to se nestane s v Rockstaru se pak budou divit proč jen to na WP nevydělává. Nikomu nedojde jaký podíl na taková Lumia 520…

  • djkure (neregistrovaný)

   Zrovna na malé 520ce to asi nebude moc dobře hratelné :( Když vemu v potaz tedy 512MB RAM, jen 2x1GHz procesor a grafika jen Adreno 305. Nejlépe hratelné to bude asi na Lumii 820, která má WVGA rozlišení, 1GB RAM, 2×1.5GHz CPU a Adreno 225. Pak až případně na Lumii 1020 s 2GB RAM (zase tam ale dostane větší záběr grafika).

  • IceLuke (neregistrovaný)

   Souhlasim, ze to nebude moc dobre hratelne, ale spis kvuli velikosti displeje. Vsechno je jen o optimalizaci, kdyby chteli, tak hra pobezi i na Lumiich 520-720, ale museli by chtit…

 4. djkure (neregistrovaný)

  Upřesnění: … na Lumii 820, která má JEŠTĚ WVGA rozlišení … na 920ce už to taková sláva s HD nebude.

  • mato289 (neregistrovaný)

   prečo ?

  • maxxz (neregistrovaný)

   Poběží to tak jak to pánové optimalizují ;). S4 v L920 určitě zvládne San Andreas v klidu. Už roky slýcháme od Qualcommu, že jejich grafický čip v procesorových sadách je výkonný a lepší jak PS3 a Xbox360.

 5. anonym (neregistrovaný)

  Podle mě by s optimalizací na 512mb tam neměl bejt takovej problém když na pc to běží i na 128mb, 700mhz a 16mb gpu xD

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel