Domů » Bleskovky » GSMA: Samsungu KNOX je nejdůvěryhodnější bezpečnostní platforma pro mobilní segment

GSMA: Samsungu KNOX je nejdůvěryhodnější bezpečnostní platforma pro mobilní segment

Asociace GSMA udělila společnosti Samsung na letošním veletrhu Mobile World Congress v Barceloně cenu Nejlepší produkt či řešení pro zabezpečení / proti podvodným útokům za prostředí KNOX Workspace. Od prvotního spuštění platformy KNOX Samsung rychle rozvíjí své mobilní bezpečnostní funkce, abyzákazníkům nejenom poskytoval řešení na obranné úrovni, ale zároveň reagoval na specifické požadavky podnikové mobility v současném dynamickém pracovním prostředí. KNOX Workspace tak představuje zjednodušené nastavení, nejlepší pracovní aplikace ve své třídě a vyšší zabezpečení dat.

KNOX Workspace je mobilní bezpečnostní řešení přímo v zařízení, které dokáže oddělit pracovní a osobní údaje pomocí vylepšené technologie dostatečně zabezpečené i pro provoz na sítích s vládní klasifikací. Samsung KNOX totiž splnil přísné vládní akreditace po celém světě včetně USA, Velké Británie a Ruska. Zařízení zaměstnanců mají nepřetržitou ochranu a IT odborníci získávají data v reálném čase o rizikových útocích prostřednictvím efektivní mobilní platformy pro správu zařízení. Nejnovější aktualizace KNOX zahrnuje přihlášení několika kroky, generování one-time-pass a schopnosti účtování – vytvoření platební brány.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Nemohu si pomcot, ale Samsung a bezpečnost prostě nejde dohromady…

  • tiež my to nejde dokopy

  • Tak Samsung zatiaľ nemal podobnú aferu s unikom dat aké sa objavili u Applu a ďalších.

  • lerion (neregistrovaný)

   Měl spousty jiných afér se zcela fatálními bezpečnostmími chybami ve svém SW.

 2. Grom51 (neregistrovaný)

  1) bezpečnější bude BB

  2) KNOX bych natolik na ho*** že požádali BB o jejich implementaci. To by jsi redaktor mohl zjistit. Takže opět mě to vrací k bude 1) a to k Blackberry :)

 3. KNOX je ta největší blbost Samsungu, která uživatelům znesnadňuje použití cutom ROM.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).