Domů » Bleskovky » Grand Theft Auto: Vice City míří na Android a iOS

Grand Theft Auto: Vice City míří na Android a iOS

Příznivci herní série GTA mohou začít slavit, do konce roku se totiž na platformách iOS a Android objeví zbrusu nový díl Grand Theft Auto: Vice City, který právě nyní slaví 10 let od uvedení na PC. Těšit se můžeme na věrnou portaci s ovládáním uzpůsobeným pro mobilní zařízení. Přesný termín vydání zatím neznáme, ale vzhledem k tomu, že se loni v prosinci objevila mobilní verze GTA 3, mohli bychom se Vice City dočkat také tento měsíc.

 

Zdroj: AndroidCentral

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. Dominik556 (neregistrovaný)

  hmm a windows phone samozřejmě nic (ani na 7.8 ani 8)… takže zase oželíme… kvůli tomuhle bych do něj znovu nešel :-/

  • uni (neregistrovaný)

   Tak to je jasná matematika. 100milionů iOS zařízení (a více Android). Nula WP8. Vývojář může být jakýkoli fanoušek MS, ale rozhodují prachy.

 2. patrs (neregistrovaný)

  Uz sa tesim :)

 3. Radiiimek (neregistrovaný)

  To už je 10 let co jsem u toho seděl od rána do večera? Ten čas tak letí :)… Každopádně se těším až si to zase opráším :-) Příště by mohli vydat ještě San Adreas a budu mít kompletní sbírku :)… A co se týče WP8 myslím, že se uživatelé také dočkají :) časem… určitě. Přece jenom vývoj na WP8 by měl být jednodušší než na ostatní mob. platformy.

 4. nostrum (neregistrovaný)

  Já doufám, že brzy bude doba, kdy se hry ( u kterých to jde) na konzole a mobilní platformy budou vydávat s rozdílem třeba pár měsíců. GTA 4 by nebylo zlý na ipadu..)

 5. tom (neregistrovaný)

  Tak vzhledem k tomu, že x86, x64 a ARM jsou rozdílné architektury, tak to nebude zas taková legrace…

  Jinak super krok, originální GTA 3, bylo příjemné, ale vice city je o hodně lepší… Moc se těším! + zajisté zachovají nativní podporu PS3 sixaxis ovladače, se kterým je hraní ještě o jeden level zábavnější (šmatlání po dotykovém displeji pro mě není tak záživné – v případě akčních a závodních her).

 6. mino (neregistrovaný)

  Mafiu please

 7. Miloslav Hlavac (neregistrovaný)

  ja bych bral i gta2 na androida u toho jsem pred lety prosedel taky mraky casu:)

 8. tom (neregistrovaný)

  Však GTA 2 si můžeš zahrát – stačí stáhnout FPSE a k tomu samotnou hru na PSX (resp playstation 1) a taky to jde :)

  Mafia 1 by byla veliká pecka, ale nevím, zda by to šlo tak snadno, ta hra je fakt hodně rozsáhlá…

  Vice city bude parádní, buďme rádi, že se něco vůbec děje ;-)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *