Grand Theft Auto: Vice City ke stažení na App Store a Google Play (aktualizováno)

Je to tady – dlouho očekáváná kultovní hra Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary Edition je ode dneška dostupná pro smartphony a tablety s operačním systémem Android a iOS. Tato výroční edice nabízí plnou hru Vice City s vylepšenou grafikou, lépe zpracovanou střelbou a mířením a také plně upravitelným ovládáním, které si můžete přizpůsobit dle vaší libosti. Nechybí ani optimalizace pro Retina displej iPadu. Za příjemných 117 Kč můžete nasát atmosféru osmdesátých let, ve které se celé Vice City „odehrává“.

Grand Theft Auto: Vice City - Anniversary Trailer

Podporovaná zařízení

iOS: iPad, iPad mini, iPhone 4, 4S & 5, iPod touch 4. a 5. generace

Telefony s Androidem: Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 a 2, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S III, Google Nexus 4

Tablety s Androidem: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, HTC Flyer, Google Nexus 7, Google Nexus 10

Aktualizace 8. 12.2012: Hra byla dočasně odstraněna z Google Play kvůli technickým problémům, které vznikly při instalaci u většiny uživatelů, spousta z nich dokonce za hru zaplatila, ale nemohla ji pak následně spustit. Rockstar se za chybu omluvil a prý se pokusí dlouho očekávanou hru znovu zpřístupnit do konce příštího týdne. Majitelé iPhonů, iPodů a iPadů se obávat nemusí, GTA: Vice City je stále a bez problémů dostupná na App Store.

Aktualizováno 12. 12. 2012: GTA: Vice City je zpět na Google Play, hurá! :) Stahovat můžete z níže uvedených odkazů.

-  -

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku