Domů » Bleskovky » Vyšlo Grand Theft Auto: Liberty City Stories včetně podpory 3D Touch

Vyšlo Grand Theft Auto: Liberty City Stories včetně podpory 3D Touch

Rockstar Games nově pro iPhony a iPady vydali další z populárních dílů série GTA, tentokrát s podtitulem Liberty City Stories. Ten původně vyšel už v roce 2005 jako devátý díl celé série a nyní se dočkal předělání pro platformu iOS. Vývojáři oproti původní verzi přepracovali textury, které jsou nyní ve vyšším rozlišení, a stejně tak se vylepšení dočkali jednotlivé herní postavy.

 

Na nových iPhonech 6s (Plus) a iPadu Pro je navíc možné hrát při 60 fps. Zvýšena byla také vykreslovací vzdálenost, stíny a světla a nezapomnělo se ani na optimalizaci pro hraní skrze dotykový displej. Kromě toho GTA: Liberty City Stories podporuje ovládání skrze bezdrátové ovladače. U iPhonu 6s (Plus) hra dokonce podporuje rozšířené ovládání skrze 3D Touch, které využijete například při řízení vozidel, zaměřování a dalších činnostech.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories je v App Store dostupné za 6,99 euro (cca 190 Kč) a podporována jsou tato zařízení: iPhone 5, 6, iPod touch 6. generace, iPad 4. generace, iPad Air/Air 2, iPad mini 2/3/4 a nejnovější iPad Pro. V dohledné době se GTA: LCS objeví také pro Android, nicméně přesný termín zatím Rockstar Games nezveřejnili.

Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments