Domů » Články » GoPro, iPad či iPhone XR zdarma? Smarty ve své letní soutěži proplácí nákupy

GoPro, iPad či iPhone XR zdarma? Smarty ve své letní soutěži proplácí nákupy

Léto je v plném proudu a většina z vás už se dávno oddává prázdninové pohodě, ať už doma v Čechách, nebo někde dál za hranicemi. Až se za pár týdnů vrátíte s krásným snědým opálením, šťastní a odpočatí, na pracovní mód si budete zvykat jen horko těžko. Proto se vám na Smarty rozhodli návrat zpříjemnit několika letními akcemi.

smarty PR 2

Protože k létu patří hudba, nezapomněli ke všem telefonům, tabletům nebo počítačům nad 4 990 Kč přihodit reprák Niceboy RAZE mini jako dárek. K vybraným audio-video produktům nad 3 990 Kč zase dostanete hit loňského léta, nafukovací Smarty pytel, a zrcadlové sluneční brýle. Více info najdete ZDE.


Aby toho nebylo málo, až do 4. 8. 2019 se můžete na Facebooku nebo Instagramu Smarty zapojit do fotosoutěže, ve které Smarty proplácí vaše nákupy. Stačí jen nakoupit na webu www.smarty.cz nebo na prodejně Smarty Store, celý svůj nákup originálně vyfotit a poté umístit na výše zmíněné sociální sítě s označením @smarty_cz. Každou neděli pak Smarty vybere jednoho výherce z každé sociální sítě.

smarty PR

Včera odstartovalo již třetí kolo soutěže, které bude ukončeno v neděli 21. 7. 2019. V prvním kole byl proplacen Samsung Galaxy A50 a Apple iPad Air, ve druhém pak GoPro HERO7 Black a iPhone XR. Proč tedy nezkusíte své štěstí i vy?

Vyberte si letní výbavu na tělo a užijte si prázdniny se Smarty!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.