Domů » Bleskovky » Google vypustil do světa aplikaci Datally, ta se postará o úsporu vašich dat

Google vypustil do světa aplikaci Datally, ta se postará o úsporu vašich dat

Dat není nikdy nazbyt, pakliže nemáte neomezený datový tarif. Ten je v našich podmínkách odlišný od ostatních států, proto se hodí každá datová úspora. S řešením přichází softwarový gigant Google, který na Play Store vydal aplikaci s názvem Datally. Ta má za úkol chytře šetřit vaše data, kde se dá.

Datally: A new mobile data-saving app by Google.

Datally nešetří vaše data sama od sebe, právě naopak – pravidelně vám podává informace, kolik dat jste vyčerpali a které aplikace jsou nejvíce nenasytné. Jedním kliknutím můžete také omezit aplikaci čerpání dat, pokud jste došli k závěru, že jich chce příliš moc. Bonusem je také upozornění na veřejné WiFi, ke kterým vám Datally pomůže se připojit.

Datally je primárně zaměřená na trhy, kde je datové připojení stále drahou vzácností, nicméně využití jistě najde i v našich končinách. Po několikaměsíčním testování na Filipínách slibuje Google úsporu až 30 procent dat, a to už se vyplatí. Stahovat Datally můžete na Play Store, nicméně pro své fungování potřebuje Android 5.0 nebo vyšší.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments