Domů » Bleskovky » Google testuje novou podobu záložek v mobilním Chrome, budou snáz dosažitelné

Google testuje novou podobu záložek v mobilním Chrome, budou snáz dosažitelné

Nejpoužívanější prohlížeč na světě, Chrome z dílny Googlu, se dočká mírné, ale zato poměrně zásadní změny. V testovacím buildu Canary změnil Google systém fungování záložek, což se bude líbit především majitelům smartphonů s velkým displejem. Nově je totiž lišta na spodní hraně, tudíž je snáze dosažitelná. Nové je také rozložení otevřených záložek, které má maticovou podobu.

Pokud zkoušíte novinky v rámci Chrome Canary, můžete si nové rozložení aktivovat v nabídce chrome://flags. Jen musíme upozornit, že Canary je nestabilní verze prohlížeče a rozhodně se nehodí pro každodenní používání. Doufejme, že s přestěhováním záložek dojde časem také k přestěhování adresního řádku, který bychom rovněž rádi viděli při spodním okraji.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Najbližšie efektívnemu používaniu bol Google Home a ten zrušili úplne. Nech si nasere celý Google načo mi je urlbad na samom vrchu ? Vymýšľajú kraviny.

  2. Moje řeč, Home byl parádní!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).