Domů » Bleskovky » Google testuje novou podobu záložek v mobilním Chrome, budou snáz dosažitelné

Google testuje novou podobu záložek v mobilním Chrome, budou snáz dosažitelné

Nejpoužívanější prohlížeč na světě, Chrome z dílny Googlu, se dočká mírné, ale zato poměrně zásadní změny. V testovacím buildu Canary změnil Google systém fungování záložek, což se bude líbit především majitelům smartphonů s velkým displejem. Nově je totiž lišta na spodní hraně, tudíž je snáze dosažitelná. Nové je také rozložení otevřených záložek, které má maticovou podobu.

Pokud zkoušíte novinky v rámci Chrome Canary, můžete si nové rozložení aktivovat v nabídce chrome://flags. Jen musíme upozornit, že Canary je nestabilní verze prohlížeče a rozhodně se nehodí pro každodenní používání. Doufejme, že s přestěhováním záložek dojde časem také k přestěhování adresního řádku, který bychom rovněž rádi viděli při spodním okraji.

Chrome Canary (nestabilní)
Chrome Canary (nestabilní)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kllr007
Uživatel
kllr007

Najbližšie efektívnemu používaniu bol Google Home a ten zrušili úplne. Nech si nasere celý Google načo mi je urlbad na samom vrchu ? Vymýšľajú kraviny.

Kubis
Anonym
Kubis

Moje řeč, Home byl parádní!