Domů » Bleskovky » Google tento měsíc plánuje dvě akce: Mluvit se bude o Chrome pro mobilní zařízení

Google tento měsíc plánuje dvě akce: Mluvit se bude o Chrome pro mobilní zařízení

Během víkendu server Android Police objevil, že Google na tento měsíc plánuje dvě akce. Obě mají být spojené s webovým prohlížečem Google Chrome pro mobilní zařízení. Pod pojmem akce máme na mysli živý přenos na YouTube. První se má konat sedmého června a je pojmenována jednoduše: „Chrome Mobile Special Event“. Druhá se bude konat 13. 6. a nese velmi podobný název: „Mobile Chrome Special Event.“

 

Co Google na těchto akcích oznámí? Zatím nemáme tušení. Poslední beta verze prohlížeče Chrome pro Android obsahovala zabudovaný překladač, který známe z verze pro PC. Dále se již delší čas spekuluje, že Google představí pro Chrome systém notifikací, který bude spojovat počítače s tablety a chytrými telefony. Jedná se však pouze o úvahy a musíme vyčkat na bližší informace. Naštěstí to už nebude dlouho trvat.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).