Domů » Bleskovky » Google šperkuje svou aplikaci Home, nově umí měnit barvu osvětlení

Google šperkuje svou aplikaci Home, nově umí měnit barvu osvětlení

Chytrá domácnost z pod taktovky Googlu se točí především kolem aplikace Home. Ta v loňském roce prošla redesignem, která celou aplikaci oblékla do Material Theme. Google nicméně nezůstává pouze u kosmetických změn, ale neustále přidává také užitečné funkce. Poslední přidanou funkcí je možnost měnit barvu u chytrého osvětlení.

Tato možnost citelně chyběla, například v naší recenzi žárovek Xiaomi Mi Smart Light Bulb, kde sice z Google Home šlo ovládat intenzitu světla, nikoli však jeho barvu. Pro tuto funkci jste museli sáhnout po aplikaci výrobce, nebo po vlastním hlase. To je nyní minulostí, takže barevný odstín chytrých žárovek například od Philipsu či LIFX můžete měnit rovnou z aplikace od Googlu.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).