Domů » Bleskovky » Google prozradil, kdy představí Pixel 6 a 6 Pro

Google prozradil, kdy představí Pixel 6 a 6 Pro

Smartphony Google Pixel 6 a 6 Pro mají za sebou překvapivou letní předpremiéru, kompletní odhalení si ale Google nechal tradičně na podzim. Včera večer jsme se konečně dozvěděli, kdy se slavnostní premiéra uskuteční.

Pixel 6 a 6 Pro dorazí už za dva týdny

Google své nové telefony představí za dva týdny, konkrétně v úterý 19. října v 19:00 našeho času. Akce bude streamována online, naladit se na ni můžete prostřednictvím oficiální mikrostránky, která mění barvy a hudební podkres dlouhým stiskem mezerníku nebo dlouhým kliknutím myši.

Pixel 2

Chystané smartphony Google Pixel 6 a 6 Pro bude pohánět vlastní čipset Google Tensor, který nabídne obdivuhodný výkon v oblasti umělé inteligence; těšit se tak můžeme na výraznou pomoc v oblasti fotografie, rozpoznávání řeči nebo instantním překladu. Letošní Pixely také dostanou vylepšené fotoaparáty, voděodolnost, stereo reproduktory, bezdrátové nabíjení, podporu sítí 5G a v neposlední řadě neotřelý design zad.

google pixel 6

Oba Pixely půjdou na trh s Androidem 12 na palubě, je tedy docela možné, že v den premiéry Google uvolní svůj nejnovější systém i na starší telefony z rodiny Pixel.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Ten nesymetrický spodní rám je vážně něco, kort když na produktových obrázcích je uměle potlačován :D

 2. No těšim se, uvidíme, kterej vemu, jestli Pixel nebo iP 13.

  • Mám to úplně stejně.

  • Tak ono není moc o čem přemejšlet. Tady jasně Pixel. Letos to vypadá velice slibně a hlavně dlouhá podpora 5 let, je u Androidu rarita.

  • Pak je otázka, co pro G znamená podpora 5 let.. Můžou to být třeba max 3 verze androidu a 2 roky security updates, což už žádná hitparáda není..

  • Menty: na nějaký nadupaný Pixel čekám už pár let. Ale nic se neděje. Samozřejmě ta podpora je skvělá…
   Skylark: i kdyby to byly 3 verze Androidu a pak 2 roky SU, tak je to pořád skvělé.

 3. Byl li by oficiálně zastoupen…

 4. Václav Kouba

  Taky se těším, máme ve firmě Pixely 3xl a 4xl, jsou to fajn telefony. Tak uděláme konečně obměnu, petkova ráda za to nestála…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).