Google prozradil, kdy představí Pixel 6 a 6 Pro

google pixel 6

Smartphony Google Pixel 6 a 6 Pro mají za sebou překvapivou letní předpremiéru, kompletní odhalení si ale Google nechal tradičně na podzim. Včera večer jsme se konečně dozvěděli, kdy se slavnostní premiéra uskuteční.

Pixel 6 a 6 Pro dorazí už za dva týdny

Google své nové telefony představí za dva týdny, konkrétně v úterý 19. října v 19:00 našeho času. Akce bude streamována online, naladit se na ni můžete prostřednictvím oficiální mikrostránky, která mění barvy a hudební podkres dlouhým stiskem mezerníku nebo dlouhým kliknutím myši.

Pixel 2

Chystané smartphony Google Pixel 6 a 6 Pro bude pohánět vlastní čipset Google Tensor, který nabídne obdivuhodný výkon v oblasti umělé inteligence; těšit se tak můžeme na výraznou pomoc v oblasti fotografie, rozpoznávání řeči nebo instantním překladu. Letošní Pixely také dostanou vylepšené fotoaparáty, voděodolnost, stereo reproduktory, bezdrátové nabíjení, podporu sítí 5G a v neposlední řadě neotřelý design zad.

Oba Pixely půjdou na trh s Androidem 12 na palubě, je tedy docela možné, že v den premiéry Google uvolní svůj nejnovější systém i na starší telefony z rodiny Pixel.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku