Domů » Bleskovky » Google prozradil, kdy představí nové Pixely. Akce bude streamována na YouTube

Google prozradil, kdy představí nové Pixely. Akce bude streamována na YouTube

Google oficiálně potvrdil datum tiskové konference, na které představí nové smartphony a spoustu dalšího hardwaru. Akce se odehraje 15. října v New Yorku, odstartována bude v 16:00 našeho času.

pixel 4 press invite


Hlavní hvězdou tiskovky se stanou smartphony Google Pixel 4 a 4 XL, chybět by ale neměl ani nový Pixelbook 2 nebo nové chytré reproduktory s vestavěným Google Assistantem. Akce bude streamována na YouTube, odkaz je dostupný již v tuto chvíli.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Mě by spíš zajímalo, kdy konečně bude asistent v češtině.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *