Domů » Bleskovky » Google Play Store slaví třetí narozeniny: Využijte slev na aplikace, hry, hudbu nebo knihy

Google Play Store slaví třetí narozeniny: Využijte slev na aplikace, hry, hudbu nebo knihy

V obchodě aplikací Google Play se objevila nová sekce, pojmenovaná 3. narozeniny Google Play. Naleznete v ní aplikace, hry, hudební alba nebo knihy zlevněné právě ku příležitosti dovršení tří let obchodu Google Play na trhu.

  

Nejvýraznější slevy jsou k vidění u aplikací Facetune, Runtastic Running Pro a Runtastic Sit-ups Pro Trainer, společná cena těchto aplikací je 2,50 Kč, což je například v případě Facetune 97% sleva. Nabídka aplikací se má navíc v následujících dnech rozšiřovat, proto doporučujeme sledovat tuto sekci, aby vám žádná výhodná akce neunikla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).