Domů » Bleskovky » Google dá vývojářům možnost rozdávat promo kódy ke svým aplikacím, má to však svá omezení

Google dá vývojářům možnost rozdávat promo kódy ke svým aplikacím, má to však svá omezení

Dárkové vouchery a promo kódy jsou skvělou metodou, jak přimět zákazníky k nákupu zboží a služeb, navíc jsou i příjemným dárkem, třeba k narozeninám. Ve světě obchodu Play tato možnost dlouho chyběla, nyní však Google dává vývojářům možnost vydávat ke svým aplikacím promo kódy.

  

Ty mohou být použity jako výhra v soutěžích, nabídnuty uživatelům k otestování a ohodnocení aplikace, nebo právě k obdarování přátel. Počet kódů bude omezen na celkové 2000 ročně a vývojáři jich mohou vydat maximálně 500 v každém čtvrtletí. Nevyužité kódy se pak do dalších čtvrtletí nepřevádějí.

  

Vývojáři také budou moci nastavit platnost, jež bude maximálně jeden rok. V jejich rukách také bude možnost platnost kódů pozastavit z jakýchkoliv důvodů, a pak je znovu obnovit. Nutno také poznamenat, že promo kódy budou platit pouze na věci, například vylepšení ve hrách a speciální předměty, nepůjde je použít na předplatné služeb.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments