Sledujte nás na YouTube

Google Play nově zobrazí odlišný seznam změn pro alpha, beta a finální verzi aplikace

U aplikací v Obchodě Play je přítomen odstavec popisující změny po posledních aktualizacích. Ten byl dosud vždy sdružený pro všechny verze aplikace, od nynějška má ale vývojář možnost napsat text zvlášť pro každou z nich. Alpha nebo beta tester tak po otevření stránky programu v Google Play uvidí jiný seznam změn, než běžný uživatel hledající stabilní verzi. Toto platí pouze při prohlížení skrze aplikaci Obchod Play v telefonu či tabletu, na webové stránce play.google.com se bez rozdílu všem zobrazuje text týkající se finální verze. Pro více informací o novince se podívejte přímo na stránky podpory Googlu.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. OndrejPaska (neregistrovaný)

    Jo, taky jsem si všimnul, rozhodně super změna! Asi bych upřesnil, že text se dá měnit pro každé apk zvlášť nejen pro alfa/beta verze..

  2. mceza (neregistrovaný)

    Dobrá funkce, jen je škoda, že to nelze procházet takto i na webu.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *