Domů » Bleskovky » Google Play nově zobrazí odlišný seznam změn pro alpha, beta a finální verzi aplikace

Google Play nově zobrazí odlišný seznam změn pro alpha, beta a finální verzi aplikace

U aplikací v Obchodě Play je přítomen odstavec popisující změny po posledních aktualizacích. Ten byl dosud vždy sdružený pro všechny verze aplikace, od nynějška má ale vývojář možnost napsat text zvlášť pro každou z nich. Alpha nebo beta tester tak po otevření stránky programu v Google Play uvidí jiný seznam změn, než běžný uživatel hledající stabilní verzi. Toto platí pouze při prohlížení skrze aplikaci Obchod Play v telefonu či tabletu, na webové stránce play.google.com se bez rozdílu všem zobrazuje text týkající se finální verze. Pro více informací o novince se podívejte přímo na stránky podpory Googlu.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. OndrejPaska (neregistrovaný)

    Jo, taky jsem si všimnul, rozhodně super změna! Asi bych upřesnil, že text se dá měnit pro každé apk zvlášť nejen pro alfa/beta verze..

  2. Dobrá funkce, jen je škoda, že to nelze procházet takto i na webu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).