Sledujte nás na YouTube

Google brzy nabídne v obchodě Play podcasty, tvůrci již nahrávají obsah

V obchodě Google Play se nabízí nepřeberné množství hudby, od rockové muziky, přes jazz, metal, až po křesťanskou hudbu a mluvené slovo. Co však uživatelům dlouhou dobu scházelo, byly podcasty, tedy zvukové záznamy, které do určité míry konkurují rádiu a mohou pokrývat jakékoliv téma – od zábavných, až po vzdělávací.

 

To by se mělo v blízké době změnit, Google totiž otevřel možnost tvůrcům nahrát audio obsah do obchodu Play. Prozatím probíhá spolupráce se zahraničními podcastery jako jsou Tim Ferriss, Earwolf, nebo třeba HBO a mnoho dalších. Možnost nahrávat obsah není, bohužel, v tuto chvíli dostupná pro české tvůrce.

 
Brzy by měly přibýt i podcasty

Google se nezmínil, kdy by služba mohla být dostupná i pro uživatele, nahrávání obsahu však značí, že bychom se k podcastům mohli dostat poměrně brzy. Doufejme, že své podcasty budou moci brzy nabídnout i čeští tvůrci.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *