Domů » Bleskovky » Google Pixel 3a navštívil benchmark a certifikaci. Máme také render fialové varianty

Google Pixel 3a navštívil benchmark a certifikaci. Máme také render fialové varianty

Už příští týden budou představeny nové smarphony Google Pixel 3a a 3a XL. Jejich výrobce se na premiéru poctivě připravuje a obíhá s telefony povinné certifikační kolečko; z tohoto týdne si například odnášejí pozitivní záznam v Bluetooth certifikaci, která u obou prozrazuje přítomnost nejnovějšího standardu Bluetooth 5.0.

pixel 3a bluetooth

Pixel 3a uniká na novém renderu

Pixel 3a navíc v minulých dnech navštívil benchmark Geekbench, v němž prozradil svůj papírový výkon, který patrně zajistí čipset Qualcomm Snapdragon 675. Kromě toho benchmark potvrdil přítomnost 4 GB RAM a nepřekvapivě Androidu 9.0 Pie.

pixel 3a 1

Vzhled Pixelu 3a také není žádným tajemstvím, oficiální tiskový snímek ukázal v minulém týdnu informátor @evleaks, později pak ještě přihodil obrázek fialové varianty se žlutým zamykacím tlačítkem.

pixel 3a 2

Pixel 3a a 3a XL budou představeny 7. května v rámci tiskové konference otevírající vývojářskou konferenci Google I/O. Sázka na vyšší střední třídu může Google přinést nové zákazníky, neboť z čerstvě zveřejněných finančních výsledků za první kvartál vyplývá, že o smartphony s logem Google je menší zájem než v minulých letech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).