Sledujte nás na YouTube

Google Now pro iPhone a iPad se představuje na uniklém videu

Google v poslední době na iOS přinesl řadu aplikací, případně ty starší od základu změnil. Několikrát se nové funkce objevily dříve na iOS, než na Androidu. Google Now by mohlo být další. Video ukazuje Now na iPhonu a iPadu, stylem odpovídá starším reklamám, které Google zveřejnil.

Zobrazuje nejdůležitější funkce, které známe z Androidu. Integrované bude v aplikaci Google, která dnes slouží především na hledání. Pro Google je tedy stále hlavní dostat se k uživatelům, než držet určité funkce na svém operačním systému. Now bude zřejmě velmi důležité pro rozšíření hledání, bude integrované od prohlížeče Google Chrome, přes Android/iOS, až v Google Glass.


Google Now, jak ho známe dnes na Androidu

David Podzimek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *