Google neuhlídal prototyp Pixelu 6 Pro. Video jej odhalilo v plné kráse

google pixel 6

Chytré telefony z dílny Googlu sice nepatří mezi ty nejprodávanější zařízení s Androidem, přesto se jedná o povedené smartphony, které dokáží konkurenci pořádně zatopit. O podobě chystaného Pixelu 6 a Pixelu 6 Pro už máme nějakou dobu jasno, nicméně tentokrát si gigant z Mountain View neuhlídal jeden svůj prototyp.

Ten se dostal do rukou náhodnému uživateli, který se neváhal pochlubit na sociálních sítích zhruba osmisekundovým videem, ve kterém Pixel 6 Pro ukazuje ze všech stran. Video s Pixelem 6 Pro na svém Twitteru zveřejnil youtuber Brandon Lee.

GOOGLE PIXEL 6 PRO || HANDS ON EXCLUSIVE

Na videu lze spatřit samotný Pixel 6 Pro, jenž na displeji zobrazuje úvodní obrazovku, vítající novopečeného uživatele. Na zadní straně zaujme především zvláštní logo Googlu, které odkazuje na fakt, že se jedná o prototyp.

Kdy se nových Pixelů dočkáme, je stále ve hvězdách

Prozatím stále nemáme žádné informace, kdy se Google odhodlá Pixely oficiálně představit se vším všudy – neznáme totiž ani dostupnost chystané dvojice Pixel 6 a Pixel 6 Pro, ani jejich cenu. Podle některých spekulací bychom se mohli dočkat už 19. října.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku