Domů » Bleskovky » Google Mapy se konečně naučily navigovat přes průjezdné body

Google Mapy se konečně naučily navigovat přes průjezdné body

Mapy od Googlu na mobilních platformách až do teď dovedly navigovat pouze z bodu A do bodu B, přičemž na počítačích si je možné už téměř tři roky vložit do trasy průjezdné body. To se nyní změnilo a mezizastávky lze vytvářet i v zařízeních s Androidem.

Funkci společnost Google zapíná postupně na straně serveru, a není proto nutné aplikaci aktualizovat – update si připravil Google už předem. Na funkci vás přitom aplikace sama upozorní. Průjezdný bod přidáte tlačítkem Přidat zastávku, kterých můžete do vaší trasy vložit maximálně osm.

mops

Uživatelé zařízení s iOS si bohužel budou muset ještě počkat, prioritními jsou pro Google zařízení s Androidem. Na tuto funkci přitom naléhal nemalý počet uživatelů a je až podivné, že Google zpřístupnil průjezdné body až nyní. Pozdě, ale přece. Nám se zatím tato funkce ani na jednom z redakčních zařízení s Androidem nezpřístupnila – vy nám však do diskuze můžete dát vědět, jaká je situace na vašem smartphonu.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments