Domů » Bleskovky » Google I/O už zná své datum. Dočkáme se ve druhé polovině května

Google I/O už zná své datum. Dočkáme se ve druhé polovině května

Google je především softwarovou firmou, která si velmi ráda hraje. To se potvrdilo i včera, když bylo odhaleno puzzle, které mělo odkrýt určité tajemství. Netrvalo to však dlouho a záhada byla vyřešena – puzzle ukrývalo datum konání letošní konference Google I/O. Na informaci upozornil server 9to5Google.com.

Ta je naplánována v období od 17. do 19. května a i letos se bude konat v Shoreline Amphitheatre v Kalifornii. Puzzle, které mělo dopomoci k rozluštění zprávy, bylo pro vývojáře uveřejněno na GitHubu. Ti měli dostupných několik souřadnic a kód. Google si tedy rozhodně zaslouží pochvalu za originalitu.

google_io_blog

Zatím není zcela jasné, co bude tím hlavním trhákem letošní keynote, můžeme však očekávat některé novinky ohledně platformy Android a možná se dostane i na nějaký nový hardware. Jasno budeme mít již za několik málo měsíců. Připomínáme, že letošní verze Androidu by měla nést pojmenování po písmenu „O“ a možná nám dá i letos Google možnost o výsledném názvu hlasovat, jako tomu bylo i u Nougatu.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Nougat je teprve na 1,5% zařízeních a už se všichni těší na nový Android „O“, který dorazí na jejich mobily nejdříve ve druhé polovině roku 2018 – a to bůh ví jestli.. :-D

    Vedle originální hádanky od Googlu je zde ještě originálnější hádanka přímo z praxe = kdy Android přestane být děravý, kdy se přestane postupně zpomalovat + lagovat .. a hlavně kdy bude na většině zařízení alespoň do 3-6 měsíců, než za 12-18 měs., jak je tomu doposud?

    Za těchto okolností je Google keynote pouze mediální fraškou.

    • Asi nejsi v tom správném oddíle, protože je skupina telefonů a jejích uživatelů, kteří dostanou Android O ještě letos na podzim.
      Ale to Ty nemůžeš vědět.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).