Domů » Bleskovky » Google I/O 2012: Stáhněte si Chrome pro iOS

Google I/O 2012: Stáhněte si Chrome pro iOS

Chrome je v současné době nejpoužívanějším webovým prohlížečem na světě a jeho další rozšíření má podpořit nově vydaná verze pro zařízení s operačním systémem iOS, která se  před několika hodinami objevila v App Store. Chrome pro jablečná zařízení byl představen během druhého dne konference Google I/O, která aktuálně probíhá v San Franciscu.

   


Pokud Chrome používáte na desktopu nebo zařízení s Androidem, můžete si prostřednictvím Google účtu nechat synchronizovat záložky napříč platformami. V případě, že si zrovna prohlížíte nějakou stránku na PC a musíte rychle odběhnout, můžete si ji nechat otevřít na mobilním zařízení a pokračovat v pohodlném brouzdání.

Chrome pro iOS je na App Store k dispozici zcela zdarma a první hodnocení uživatelů jsou velice příznivá, proto neváhejte a rozhodně jej také vyzkoušejte.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Tomeq (neregistrovaný)

    Nevidim nic, preco vymenit Safari za chrome. Snad len vyhodu v synchronizacii zaloziek s desktopom a moznosti otvorit viac ako 8 stranok naraz. Na druhej strane – Vrchna lista s adresou zabera zbytocne vela miesta – chyba mi tam nieco ako full screen.

    • Martin P. (neregistrovaný)

      Tak vyměnit díky architektůže iOS nepůjde, to je jasné. Ale jako druhý prohlížeč by se hodil. Takže než s Safari bude soupeřit s Operou.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *