Domů » Bleskovky » Google I/O 2012: Stáhněte si Chrome pro iOS

Google I/O 2012: Stáhněte si Chrome pro iOS

Chrome je v současné době nejpoužívanějším webovým prohlížečem na světě a jeho další rozšíření má podpořit nově vydaná verze pro zařízení s operačním systémem iOS, která se  před několika hodinami objevila v App Store. Chrome pro jablečná zařízení byl představen během druhého dne konference Google I/O, která aktuálně probíhá v San Franciscu.

   

Pokud Chrome používáte na desktopu nebo zařízení s Androidem, můžete si prostřednictvím Google účtu nechat synchronizovat záložky napříč platformami. V případě, že si zrovna prohlížíte nějakou stránku na PC a musíte rychle odběhnout, můžete si ji nechat otevřít na mobilním zařízení a pokračovat v pohodlném brouzdání.

Chrome pro iOS je na App Store k dispozici zcela zdarma a první hodnocení uživatelů jsou velice příznivá, proto neváhejte a rozhodně jej také vyzkoušejte.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomeq (neregistrovaný)
Anonym
Tomeq (neregistrovaný)
Offline

Nevidim nic, preco vymenit Safari za chrome. Snad len vyhodu v synchronizacii zaloziek s desktopom a moznosti otvorit viac ako 8 stranok naraz. Na druhej strane – Vrchna lista s adresou zabera zbytocne vela miesta – chyba mi tam nieco ako full screen.

Martin Prokop
Uživatel
Martin Prokop
Offline

Tak vyměnit díky architektůže iOS nepůjde, to je jasné. Ale jako druhý prohlížeč by se hodil. Takže než s Safari bude soupeřit s Operou.