Domů » Bleskovky » Google Family Link v dalších 27 zemích. Je mezi nimi Česká republika?

Google Family Link v dalších 27 zemích. Je mezi nimi Česká republika?

Chytré telefony dnes dostávají děti v čím dál tím mladším věku. Pro rodiče je tak mnohdy obtížné držet s technikou krok a tím i hlídat, co jejich ratolesti na svých telefonech provádějí. Rodičům se rozhodl pomoci samotný Google se svou aplikací Family Link. Ta je jistě vítaným pomocníkem každému rodiči, kterému záleží, s čím si jeho dítě hraje.

Co Family Link umí?

Family Link umožní rodičům vytvořit pro své dítě účet Google. Skrze něj pak mohou kontrolovat, k jakým aplikacím mají děti přístup nebo kolik času tráví se zapnutou obrazovkou, a podle toho například upravit večerku pro jejich chytrý telefon. Family Link bohužel do souhrnu používání telefonu nezahrnuje všechny aplikace jako například hudební přehrávač, takže dětem zůstává i trocha soukromí.

Služba Google Family Link je nově dostupná pro dalších 27 zemí, mezi nimiž nechybí Česká republika a Slovensko, což je určitě pozitivní zpráva pro všechny moderní rodiče v našich končinách. Aplikaci můžete stahovat z Obchodu Play nebo App Store, kde je samozřejmě zdarma.

Recenze aplikace KidsMonitor.io: mějte přehled o dětech i jejich telefonech

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentáře

 1. lukass71

  „Family Link bohužel do souhrnu používání telefonu nezahrnuje všechny aplikace jako například hudební přehrávač, takže dětem zůstává i trocha soukromí.“

  BOHUZEL detem zustava i trocha soukromi.. To uz je fakt sileny kam ta doba speje, z tehle aplikaci, trackeru a podobnejch p*covin se mi fakt dela spatne

  • radim (neregistrovaný)

   tak se jdi vyblejt někam jinam.. máš děti? Nevadilo by ti, kdyby si v 8-9 letech na telefonu vlezli na nějaký porno stránky? nebo že má v telefonu nainstalovaný samý hry typu Headshooter apod.? Takhle to zjistíš a máš možnost to s nima včas řešit. Tvým přístupem si vychováš novýho Brevika.

   • Slavek (neregistrovaný)

    Souhlasim s tebou, když to bude fungovat, tak to bude to pro dnešní rodiče přínosem…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *