Domů » Bleskovky » Google chystá novou službu Keep: Konkurence pro Evernote?

Google chystá novou službu Keep: Konkurence pro Evernote?

Někteří uživatelé mají rádi služby, jako Evernote, pro ukládání všemožného obsahu, převážně poznámek. Tohoto trendu si všiml i Google a připravuje velmi podobnou službu. Ponese název Keep a byla nějaký čas dostupná na adrese drive.google.com/keep. Teď už stránka dostupná není, ale webu Android Police se povedlo udělat řadu screenshotů. 

  

Služba bude integrovaná do úložitě Google Drive a bude umožňovat ukládání rozmanitého obsahu. Měla by být propojená s dalšími službami od Google, přes vyhledavač, až po Google+.  Vzhledem k tomu, že služba byla chvíli omylem v provozu, se dá očekávat, že její oficiální spuštění je za rohem. 


Ikona nové služby Keep

David Podzimek

4 komentářů

  1. Noname (neregistrovaný)

    Jojo, a pak to za pár měsíců zaříznou jak Reader, protože z toho nebudou kapat dolary :D

  2. Na to už mám S Note, sorry Google

  3. Tarabys (neregistrovaný)

    Přestože Google služby využívám hojně, tak s „poznámkami“ zůstanu u čím dál lepšího Evernote. Navíc i když nejsem přehnaně paranoidní, tak úplně vše o mě Google vědět nemusí…;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).