Domů » Bleskovky » Google Chrome pro Android dostává tmavý režim. Jak jej aktivovat?

Google Chrome pro Android dostává tmavý režim. Jak jej aktivovat?

Internetový prohlížeč Google Chrome se umí na platformách macOS a Windows 10 zbarvit do tmavého tématu, brzy se stejnou schopnost naučí Chrome pro Android. Aktuální verze s číslem 74 tmavý mód obsahuje jako experimentální funkci, jednoduše si jej může aktivovat každý.

Postačí splnit následující kroky:

  • Navštívit adresu chrome://flags
  • Vyhledat Android Chrome UI dark mode a aktivovat zvolením „enabled“
  • Restartovat Chrome
  • Po stisku tří teček se ve volbě Nastavení objeví nová položka Dark Mode s posuvníkem pro aktivaci

Do tmavé barvy se pak následně přebarví u vybraných webových stránek, které si nevyžádají vlastní barvu, v černé jsou i všechna menu a kontextové nabídky.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PetrV
Anonym
PetrV

Pokud neumí načítat jiné stránky, než domovskou stránku googlu, je to k ničemu . Kdyby fungoval alespoň jako prohlížeč od Samsungu , pak bych změnu doporučil , takhle je to k ničemu ??

JoVym
Anonym
JoVym

Na tabletu Huawei mpad m2 s Androidem 5.1.1. aktualizován včera na verzi 74.0.3729.112. Do chrome://flags jsem to dal, restartnul jsem chrome a nic… restart celého tabletu a taky nic…

_qam_
Uživatel
_qam_

A k čemu to je? Záhlaví se stejně nadále barví do barev webu (tohle jde nějak vypnout?) a do nastavení jde běžný člověk jednou za rok. Stránky se logicky nepřebarví… Při běžném používání člověk ani změnu nepozná.