Domů » Bleskovky » Gmail se převléká do černého kabátku. Na Androidu 10 i iOS

Gmail se převléká do černého kabátku. Na Androidu 10 i iOS

Google už v minulosti uvolnil tmavý režim pro několik svých aplikací a nyní přichází řada také na Gmail. Dočkají se uživatelé, kteří vlastní chytrý telefon s operačními systémy Android 10 a iOS 11 či vyšší. Aktualizace se na podporovaných zařízeních bude postupně objevovat během následujících dvou týdnů.

Majitelům telefonů Pixel od Googlu se tmavý režim Gmailu automaticky aktivuje ve chvíli, kdy zapnou režim šetření baterie. Vzhled Gmailu se přizpůsobí také v případě, že se rozhodnete tmavý režim aktivovat plošně v celém systému. Pokud budete chtít do černého kabátku převléct pouze Gmail, jednoduše běžte do nastavení, kde vyberte „motiv (theme)“ a „tmavý“.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).