Domů » Bleskovky » Google převléká aplikace do tmavých barev. Po Gmailu se dočkal i Google Play

Google převléká aplikace do tmavých barev. Po Gmailu se dočkal i Google Play

Včera jsme vás informovali o tom, že se e-mailový klient Gmail konečně dočkal tmavého režimu. Nyní následuje další důležitá systémová aplikace – obchod s aplikacemi Google Play, nicméně zatím pouze na systému Android 10. Později by ale měli dočkat i majitelé smartphonů s Androidem 9 Pie.

Stejně jako v případě Gmailu nestačí mít pouze staženou nejnovější verzi aplikace, ale je nutné, aby Google pro náš region tmavý režim povolil na svých serverech.

google play tmavy dark rezim

Nepřehlédněte – Porovnali jsme tmavý a světlý režim na OLED displeji. Jaký je rozdíl ve výdrži?

Pokud například používáte některý ze smartphonů řady Pixel s Androidem 10 a máte zároveň aktivované tmavé systémové téma, obchod Google Play by se měl do tmavých barev převléknout automaticky.

google play tmavy dark rezim

Google v minulosti potvrdil, že tmavý režim postupně začne nabízet pro všechny důležité systémové aplikace. V případě, že používáte zařízení s Androidem 10 a Google už vám tmavý režim pro obchod Play zpřístupnil, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět do komentářů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments