Domů » Bleskovky » Glance Background: Přidejte si obrázek na zamčený displej vaší Nokie

Glance Background: Přidejte si obrázek na zamčený displej vaší Nokie

Nokia vydala betaverzi nové aplikace Glance Background pro své telefony Lumia s aktualizovaným operačním systémem Windows Phone 8 GDR2/Amber. Ta rozšiřuje funkci Glance Screen (Rychlý přehled), která dokáže na displeji uspaného telefonu zobrazit aktuální čas, a přidává možnost doplnit jej o obrázek podle vlastního výběru.

V rámci aplikace Glance Background už mají uživatelé k dispozici několik předpřiravených návrhů, ale stejně tak si mohou vybrat vlastní snímky z galerie telefonu. Díky vestavěnému editoru si je lze navíc jednoduše upravit podle vlastních představ. Příjemným bonusem navíc je možnost vybrat až čtyři obrázky, které se pak budou v Rychlém přehledu pravidelně střídat.

Jak už jsem uvedl výše, Glance Background je zatím ve verzi beta a při jeho používání je třeba brát na zřetel několik faktů. Předně může nastat problém s přílišným vybíjením akumulátoru. U modelů Lumia 620, 720 a 820 se dále může objevovat nežádoucí poblikávání, zejména při použití obrázků s většími světlými plochami. Nakonec se ještě sluší dodat, že se obrázky nezobrazují při zapnutém nočním režimu.

Aplikace Glance Background beta se instaluje zvlášť a neintegruje se do nastavení telefonu jako jiné programy od Nokie. Instalační soubor má velikost 2 MB a stahovat jej můžete zdarma prostřednictvím odkazu níže.

-

Miroslav Havlíček

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peete
Uživatel
Peete
Offline

Za chvíli umožní lidem si dát obrázek i pod čtverečky ne, sry dlaždice :-)

mceza
Uživatel
mceza
Offline

Dám dobře víš, že to se nestane.

chmeldas
Uživatel
chmeldas
Offline

To by z toho obrázku moc nezbylo :D

suckme
Uživatel
suckme
Offline

Nevim co by na tom bylo hrozného mít pod dlaždicema obrázek..?

Tohle jsem udělal jen tak narychlo v Gimpu (takže tam prosvitá obrázek i pod „galerií“), ale myslím že by to nevypadalo zas tak zle kdyby si člověk mohl nastavit tapetu a průhlednost dlaždic…

Obrázek:

[odkaz]

A komu by to nevyhovovalo, tak by mohl zůstat u současného stavu..že? :)

Miloš (neregistrovaný)
Anonym
Miloš (neregistrovaný)
Offline

Co to tam máš za parádní hodiny s počasím? :)

.XX.
Uživatel
.XX.
Offline

Miloš: To bude HTC Hub

chmeldas
Uživatel
chmeldas
Offline

Snaha pěkná, ale použitelnost sráží nefunkční notifikace na GS :/