Domů » Bleskovky » Gionee Elife S Plus odhalen: 5,5″ HD displej, 3 GB RAM a USB-C konektor

Gionee Elife S Plus odhalen: 5,5″ HD displej, 3 GB RAM a USB-C konektor

Čínský výrobce mobilních telefonů, společnost Gionee, představil další zařízení, které rozšíří řady jeho porfolia.

Jedná se o model Elife S Plus, který se s uhlopříčkou displeje 5,5“ zařadí mezi větší telefony. Rozlišení je HD a jedná se o technologii AMOLED. Osazený procesor je MediaTek 6753, neboli osmijádro s taktem 1,3GHz, který doplňují 3 GB RAM paměti. Úložiště pro data má kapacitu 16 GB a půjde rozšířit paměťovými kartami.

 

Zadní fotoaparát nabídne rozlišení 13 Mpx, přední pak 5 Mpx. Baterie telefonu má kapacitu 3150 mAh, ta je dobíjena skrze USB Type-C konektor. Do útrob zařízení je možné umístit dvě SIM karty s podporou LTE, tisková zpráva se však bohužel nezmiňuje o konkrétních frekvencích. Tipujeme ale, že se opět nedočkáme kompletní podpory evropských pásem.

 

Na indický a čínský trh by měl telefon dorazit s Androidem 5.0 za cenu okolo 260 dolarů (6500 Kč). Zda se telefon dostane i na další trhy, zatím není známo, nicméně pokud po něm zatoužíte, určitě nebude problém jej zakoupit skrze některý z čínských e-shopů.

David Preiss

Diskuze k článku

  1. Trooper (neregistrovaný)

    Měli by se ohledně nasazených cen poučit u Xiaomi nebo Meizu. 260 USD za tuhle plečku je v dnešní době pořádný úlet! :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).